Valmentajien ja tuomareiden illanvietto GYM Jyväskylä -tapahtumassa!

Tervetuloa valmentajien ja tuomareiden illanviettoon GYM Jyväskylä -tapahtumassa 26.4.2025 !

 

Järjestämme kaikkien lajien valmentajille yhteisen illanvieton Hotelli Alban ravintolassa. Illanviettoon kuuluu ruokailu sekä rentoa yhdessäoloa. Tapahtuma on suunnattu vain täysi-ikäisille. Ruokailuun voi ilmoittautua saapuvaksi klo 19.30 tai 20.30. 

Ruokailu kustantaa 18€ ja halutessaan ruokajuoman voi ostaa 6€ hintaan. Ruoka- ja juomatilaus tehdään sivun alhaalla olevalla lomakkeella. Maksu illanvietosta tapahtuu paikan päällä saapuessanne illanviettoon.

HUOM Jos kilpailujen aikataulut muuttuvat kisailmoittautumisen jälkeen, niin ruokailuaikoihin voi tulla muutoksia, joista infoamme sähköpostitse jo siihen mennessä ilmoittautuneita osallistujia.

ILMOITTAUTUMINEN ILLANVIETTOON 16.4. MENNESSÄ LOMAKKEELLA!

RUOKA 18€

KLUBILEIPÄ • saa G

Paahdettujen talon siemenleipien välissä pariloitua kananpojanrintaa, pekonia, Jukolan Aito Cheddar -juustoa,
jääsalaattia, marinoitua punasipulia, tomaattia, chilimajoneesia, lisäksi vihersalaattia

KASVISHAMPURILAINEN • SAA G JA VEG

Paikallisen leipomon briossin välissä härkäpapupihvi, rapeaa valkosipulia chili-seesami-öljyssä, vegemajoneesia, kirkasta coleslaw-salaattia,
marinoitua sipulia ja tomaattia, lisäksi v-ranskalaisia

KATKARAPUSALAATTI L,G

Katkarapuja maustemajoneesikastikkeessa, perunalastuja, sitruunalohko, marinoitua punasipulia, kirsikkatomaatteja, kurkkua ja rapeaa jäävuori-ja yrttisalaattia

KANAPASTA • VL

Pariloitu kananpojanrintafile (FI), tomaatti-provoloneravioleja, pisarapaprikaa, lehtikaalia, rucolaa, pangrattoa (yrtti- ja valkosipulipaahdettuja leivänmuruja) ja parmesaania 

JUOMA 6€
Talon valko- tai punaviini 2cl
Olut/siideri/virvoitusjuoma 6€

Laji
RUOKA 18€
JUOMA 6€
Ruokailuaika